Běh na Veselý vrch - 17.4.2021 13:00

Poslední 3 komentáře: Zobrazit vše

Startovní listina Běh na Veselý vrch

2.4.2021 22:37:56

Participants|Startovka časy startů
Běh na Veselý vrch - 17.04.2021
Startovní časy
ČipJménoRNKat.KlubČas startu
Dívky 11-15 let
301Nademlejnská Šárka2008žDívky 11-15 letLokomotiva Beroun10:30:00
302Šindelářová Barbora2009žDívky 11-15 letTT Příbram10:30:00
303Šnoblová Adéla2009žDívky 11-15 letTT Příbram10:30:00
304Machová Monika2009žDívky 11-15 letTT Příbram10:30:00
305Karasová Martina2010žDívky 11-15 letTT Příbram10:30:00
306Lánská Dominika2006žDívky 11-15 letMokrsko10:30:00
307Jámborová Ema2010žDívky 11-15 letAdrien Elixir Elite Team10:30:00
308Parezová Anna2009žDívky 11-15 letTT Příbram10:30:00
Kluci 11-15 let
309Lantora Jiří2009mKluci 11-15 letPříbram10:32:00
310Šťástka Matěj2010mKluci 11-15 letTj Prostřední Lhota10:32:00
311Šťástka Šimon2009mKluci 11-15 letTJ Prostřední Lhota10:32:00
312Průžek Ondřej2006mKluci 11-15 letTj Prostřední Lhota/Čím10:32:00
313Michálek Antonín2009mKluci 11-15 letTriklub Příbram10:32:00
314Kinský Petr2008mKluci 11-15 letProstřední lhota10:32:00
315Brožík Viktor2010mKluci 11-15 letTT Příbram10:32:00
316Hradecký Jan2010mKluci 11-15 letTT Příbram10:32:00
317Trnka David2010mKluci 11-15 letAtHos10:32:00
318Stingl Kristián2006mKluci 11-15 letProstřední Lhota10:32:00
319Chuman Jirka2008mKluci 11-15 letProstřední Lhota10:32:00
320Fau Jakub2008mKluci 11-15 letProstřední Lhota10:32:00
321Barták Tomáš2010mKluci 11-15 letMokrsko10:32:00
339Hypr Filip2006mKluci 11-15 letTJ Prostřední Lhota10:32:00
Dívky 8-10 let
322Šťástkova Laura2013žDívky 8-10 letTJ Prostřední Lhota10:35:00
323Michálková Daniela2012žDívky 8-10 letTriklub Příbram10:35:00
324Šindelářová Kristýna2011žDívky 8-10 letTT Příbram10:35:00
325Šnoblová Agáta2011žDívky 8-10 letTT Příbram10:35:00
326Hradecká Veronika2012žDívky 8-10 letTT Příbram10:35:00
327Lánská Veronika2013žDívky 8-10 letMokrsko10:35:00
328Stinglová Adéla2011žDívky 8-10 letProstřední Lhota10:35:00
329Halajová Alžběta2012žDívky 8-10 let10:35:00
Kluci 8-10 let
330Lantora David2012mKluci 8-10 letPříbram10:40:00
331Nademlejnský Pavel2011mKluci 8-10 letStřela Žebrák10:40:00
332Maleček Adam2013mKluci 8-10 letŽižkovský tygři10:40:00
333Diviš Jan2013mKluci 8-10 letStřela Žebrák10:40:00
334Diviš Pavel2011mKluci 8-10 letStřela Žebrák10:40:00
335Špaček Matyáš2013mKluci 8-10 letProstřední Lhota10:40:00
Dívky do 7 let
336Šťástková Sofie2016žDívky do 7 letMokrsko10:45:00
337Alblova Tereza2016žDívky do 7 let10:45:00
338Lánská Kateřina2016žDívky do 7 letMokrsko10:45:00
Časovka dospělých
1Cinka Ivan1957mMuži do 69 letAtketika Benešov11:01:00
129Pejša Matěj2009mKluci 11-15 letSedlčany11:01:30
2Požgayová Jana1955žŽeny nad 60 letBonbon Praha11:02:00
130Karas Tomáš1967mMuži do 59 letTisová11:02:30
3Doležal Jaromír1957mMuži do 69 letSABZO Praha11:03:00
131Karasová Anna2005žŽeny do 39 letTisová11:03:30
4Tausinger Igor1949mMuži nad 70 letCrotalus11:04:00
5Pejša Jan1975mMuži do 49 letsmí být prázdné11:05:00
6Špačková Bára1983žŽeny do 39 letProstřední Lhota11:06:00
7Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letPivovar Zlosin11:07:00
8Ge Evžen1954mMuži do 69 letMaratonské vrány11:08:00
9Častvaj Daniel1974mMuži do 49 letMnichovice11:09:00
10Svobodová Dana1952žŽeny nad 60 letPivovar Zlosin11:10:00
11Šusta Michal1999mMuži do 39 letNový Knin11:11:00
12Bartošová Milada1953žŽeny nad 60 letVorvani / Příbram11:12:00
13Nový Břetislav1947mMuži nad 70 letSABZO Praha11:13:00
14Stibalová Petra1976žŽeny do 49 letBroumy11:14:00
15Turek Jiří1962mMuži do 59 letChaloupky11:15:00
16Štrosová Aneta2004žŽeny do 39 letBonbon11:16:00
17Štrosová Alice1970žŽeny do 59 letBonbon11:17:00
18Štros Ota1965mMuži do 59 letBonbon11:18:00
19Pouček Josef1996mMuži do 39 letLibčice11:19:00
20Matějovský Pavel1965mMuži do 59 letAvc mk Kladno11:20:00
21Šiman Eduard1965mMuži do 59 letZáběhlice11:21:00
22Butzková Ludmila1961žŽeny nad 60 letFit klub Padák Příbram11:22:00
23Hartmanová Stanislava1958žŽeny nad 60 letVorvani Příbram11:23:00
24Butzke Petr1959mMuži do 69 letFit klub Padák Příbram11:24:00
25Linková Hana1972žŽeny do 49 letSK Merlot11:25:00
26Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov11:26:00
27Hnízdilová Eva1974žŽeny do 49 letBBK11:27:00
28Mayer Jan1954mMuži do 69 letAtletika Benešov11:28:00
29Řechková Svatava1967žŽeny do 59 letOxygen Příbram11:29:00
30Halaj Vladislav1994mMuži do 39 let11:30:00
31Halaj Alexandr1995mMuži do 39 letProstřední Lhota11:31:00
32Hálová Petra1985žŽeny do 39 letBBK11:32:00
33Vlčková Kateřina1999žŽeny do 39 let11:33:00
34Král Václav1983mMuži do 39 letRozběháme Česko-Plzeň11:34:00
35Zikmund Jan1990mMuži do 39 letTriatlon Team Příbram11:35:00
36Mígl Vojtěch2003mMuži do 39 letTT Příbram11:36:00
37Mígl Antonín2005mMuži do 39 letTriklub Příbram11:37:00
38Stingl Milan1978mMuži do 49 letProstřední Lhota11:38:00
39Ryvola Vojtěch1999mMuži do 39 letRadotín11:39:00
40Behenský Jan1991mMuži do 39 letRozběháme Česko-Plzeň11:40:00
41Mrva Pavel1960mMuži do 69 letBBK - Postupice11:41:00
42Kožíšek Josef1990mMuži do 39 letProstřední Lhota11:42:00
43Jarkuliš Radek1977mMuži do 49 letProstřední Lhota11:43:00
44Parez Jan2004mMuži do 39 letTT Příbram11:44:00
45Ficová Radka1973žŽeny do 49 letTT Příbram11:45:00
46Ficová Markéta2004žŽeny do 39 letTT Příbram11:46:00
47Fic Martin1974mMuži do 49 letTT Příbram11:47:00
48Flieglová Alena1962žŽeny do 59 letSABZO11:48:00
49Čech Jaroslav1941mMuži nad 70 letLiga 100 Praha11:49:00
50Novák Pavel1953mMuži do 69 letSABZO11:50:00
51Šejbl Václav1944mMuži nad 70 letPísek11:51:00
52Karas Stanislav1998mMuži do 39 letPříbram11:52:00
53Landauerová Radka1992žŽeny do 39 letPříbram11:53:00
54Landauer Ervín1993mMuži do 39 letPříbram11:54:00
55Vacek Vratislav1976mMuži do 49 letDlouhá Lhota11:55:00
56Čechura Jaroslav1955mMuži do 69 letRozběháme Hořovicko11:56:00
57Kupidlovský Daniel1976mMuži do 49 letStodůlky11:57:00
58Tůma Jiří1963mMuži do 59 letVlašim11:58:00
59Jánošík Dominik2009mKluci 11-15 letAtletika Vlašim11:59:00
60Jánošík Rudolf1971mMuži do 59 letVlašim12:00:00
61Dražan Michal1981mMuži do 49 letŽárovka Vranovice12:01:00
62Flachs Michal1987mMuži do 39 letZličín12:02:00
63Kot František1990mMuži do 39 let12:03:00
64Hábltová Alena1983žŽeny do 39 letBonbon12:04:00
65Sehnal Adrien1953mMuži do 69 letSC Radotín12:05:00
66Šibravová Lenka1982žŽeny do 39 let12:06:00
67Říha Karel1969mMuži do 59 letbbk12:07:00
68Říhová Radka1972žŽeny do 49 letSoběhrdy12:08:00
69Brožík Valdemar1976mMuži do 49 letA bude hůř12:09:00
70Picková Jana1972žŽeny do 49 letBBK12:10:00
71Aubrecht Petr1972mMuži do 49 letBonbon12:11:00
72Kocian Luděk1942mMuži nad 70 let12:12:00
73Michálek Martin1975mMuži do 49 letTriklub Příbram12:13:00
74Růžička Josef1948mMuži nad 70 letBuková - Pravonín12:14:00
75Jiroušková Hana1972žŽeny do 49 letZnosim12:15:00
76Adamcová Andrea1973žŽeny do 49 letBěžíme za Vlašim12:16:00
77Švancar Filip2004mMuži do 39 letSTS Chvojkovice Brod B12:17:00
78Vitásek Josef1958mMuži do 69 letBuková12:18:00
79Šibrava Stanislav1983mMuži do 39 letJiskra Zruč n. S.12:19:00
80Anděl Jaroslav1973mMuži do 49 letChabeřice12:20:00
81Šťástka Jiří1958mMuži do 69 let12:21:00
82Němcová Alena1964žŽeny do 59 letBONBON12:22:00
83Němec Miloš1959mMuži do 69 letBONBON12:23:00
84Leitner Josef1969mMuži do 59 letPříbram12:24:00
132Leitnerová Tereza1998žŽeny do 39 letPříbram12:24:30
85Petrányi Radoslav1986mMuži do 39 letZa dobrú kondíciu12:25:00
86Bařtipánová Ivana1974žŽeny do 49 letBonbon12:26:00
87Bonk Roman1993mMuži do 39 letMomentum škola pohybu12:27:00
88Černý Matěj2005mMuži do 39 letSK Sporting Příbram12:28:00
89Malendová Pavla1975žŽeny do 49 letDublovice12:29:00
90Kuthanová Pavla1994žŽeny do 39 letDublovice12:30:00
91Boháčová Tereza2004žŽeny do 39 letTriatlon Team Příbram12:31:00
92Slamiak Stanislav1962mMuži do 59 letBonbon12:32:00
93Wachsmann Štepán1977mMuži do 49 let12:33:00
94Treglerova Alice1971žŽeny do 59 letSabzo12:34:00
95Dubják Petr1970mMuži do 59 letJiskra Zruč nad Sázavou12:35:00
96Pucholtová Zdeňka1959žŽeny nad 60 letSABZO / Praha12:36:00
97Pucholt Miroslav1951mMuži nad 70 letSABZO / Praha12:37:00
98Hergesell Jiří1994mMuži do 39 letVračkovice12:38:00
99Hergesell Jiří1971mMuži do 59 letVračkovice12:39:00
100Malečková Jitka1981žŽeny do 49 letŽižkovský tygři12:40:00
101Maleček Martin1975mMuži do 49 letŽižkovský tygři12:41:00
102Maskova Alena1982žŽeny do 39 let12:42:00
103Kyselý Petr1964mMuži do 59 letTJ Zduchovice12:43:00
104Lantora Jiří1977mMuži do 49 letPříbram12:44:00
105Jiřičná Dana1969žŽeny do 59 letBonbon Praha12:45:00
106Jiřičný Martin1969mMuži do 59 letBonbon Praha12:46:00
107Sarnovský Ladislav1979mMuži do 49 letVK Blesk12:47:00
108Hypr Hynek1970mMuži do 59 letTJ Prostřední Lhota12:48:00
109 12:49:00
110 12:50:00
111 12:51:00
112 12:52:00
113 12:53:00
114 12:54:00
115 12:55:00
116 12:56:00
117 12:57:00
118 12:58:00
119 12:59:00
120 13:00:00
121 13:01:00
122 13:02:00
123 13:03:00
124 13:04:00
125 13:05:00
126 13:06:00
127 13:07:00
128 13:08:00
133 13:13:00
134 13:14:00
135 13:15:00
136 13:16:00
137 13:17:00
138 13:18:00
139 13:19:00
140 13:20:00
141 13:21:00
142 13:22:00
143 13:23:00
144 13:24:00
145 13:25:00
146 13:26:00
147 13:27:00
148 13:28:00
149 13:29:00
150 13:30:00
420Hostička Jan1979mMuži do 49 letPříbram13:30:00
Počet závodníků: 190