Brdská 25 | | Starttovní listina |
|
Čip | Jméno | start | co běží | RN | pohlaví | Kat. | Klub |
1 | Čekan Václav - se psem | 08:50:00 | Brdská 25 - se psem | 1969 | m | Muži do 59 let | TJ Sokol Maxičky |
2 | Skaličková Vladimíra - se psem Ardžím | 08:51:00 | Brdská 25 - se psem | 1975 | ž | Ženy do 55 let | Příbram |
3 | Skalička Petr | 08:51:00 | Brdská 25 | 1978 | m | Muži do 49 let | Lhota u Příbramě |
4 | Skalička Jiří | 08:51:00 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | Příbram |
5 | Hendrych Jírová Pavla - se psem | 08:52:00 | Brdská 25 - se psem | 1980 | ž | Ženy do 45 let | Matka na útěku |
6 | Netíková Naděžda | 08:53:00 | Brdská 25 | 1985 | ž | Ženy do 45 let | Prostě běž! |
7 | Karas Tomáš | 08:56:00 | Brdská 12 | 1967 | m | Muži do 59 let | Tisová |
8 | Gladišová Michaela | 08:57:00 | Brdská 12 | 1990 | ž | Ženy do 35 let | Svět běhu |
9 | Štefaničová Hana | 08:58:00 | Brdská 25 | 1976 | ž | Ženy do 55 let | Cardiolab |
10 | Plavec Hynek | 08:59:00 | Brdská 25 | 1978 | m | Muži do 49 let | D. Dušníky |
11 | KAISEROVÁ JIŘINA | 08:59:30 | Brdská 25 | 1976 | ž | Ženy do 55 let | MP Hořovice |
12 | Vosmek Lukáš | 09:00:00 | Brdská 25 | 1983 | m | Muži do 39 let | Příbram |
13 | Svítil Vašek | 09:00:30 | Brdská 25 | 1959 | m | Muži do 69 | SKP Olymp Praha |
14 | Čip Roman | 09:01:00 | Brdská 25 | 1970 | m | Muži do 59 let | befit pb |
15 | Večerek Mejzr Dušan | 09:01:00 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | Mníšek pod Brdy |
16 | Ziopulosova Kristyna | 09:02:00 | Brdská 12 | 1997 | ž | Ženy do 35 let | Pribram |
17 | Otáhal Jakub | 09:02:30 | Brdská 25 | 1977 | m | Muži do 49 let | T.J. Sokol Šestajovice |
18 | Folbrecht Lukas | 09:03:00 | Brdská 25 | 1978 | m | Muži do 49 let | Kamyk nad Vltavou Runners |
19 | Kutnohorský Jan | 09:03:30 | Brdská 12 | 1974 | m | Muži do 49 let | Bojov |
20 | Kubínova Ivana | 09:04:00 | Brdská 25 | 1980 | ž | Ženy do 45 let | Wheelabrator |
21 | Čermák Martin | 09:04:00 | Brdská 25 | 1976 | m | Muži do 49 let | Wheelabrator |
22 | Jůzek Pavel | 09:04:30 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | Mníšek Pod Brdy |
23 | Votava Martin | 09:05:00 | Brdská 25 | 1971 | m | Muži do 59 let | Králův Dvůr |
24 | Čebišová Petra | 09:06:00 | Brdská 12 | 1997 | ž | Ženy do 35 let | Přibram |
25 | Šafařík Jaroslav | 09:06:30 | Brdská 25 | 2000 | m | Muži do 39 let | Rakovník, Šílenci v běhu |
26 | Fraňková Michaela | 09:07:00 | Brdská 12 | 1970 | ž | Ženy do 55 let | Franěk Team Vysoká |
27 | Fraňková Natálie | 09:07:00 | Brdská 12 | 2004 | ž | Juniorky | TRI KLUB PŘÍBRAM |
28 | Plechatý Tomáš | 09:08:00 | Brdská 25 | 1975 | m | Muži do 49 let | Příbram |
29 | Holiček Stano | 09:09:00 | Brdská 25 | 1981 | m | Muži do 49 let | Lochovice |
30 | Vlk Pavel | 09:09:30 | Brdská 25 | 1991 | m | Muži do 39 let | Originál 1869 Příbram |
31 | Pech Luboš | 09:10:00 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | Bohutín |
32 | Bartosek Martin | 09:10:30 | Brdská 25 | 1996 | m | Muži do 39 let | Plzen |
33 | Neuman Jiří | 09:11:00 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | Kamenný Přívoz |
34 | Karasová Anna | 09:12:00 | Brdská 12 | 2006 | ž | Juniorky | Triklub PB |
35 | Bureš Michal | 09:12:30 | Brdská 12 | 1987 | m | Muži do 39 let | Dobříš |
36 | Dvořák Petr | 09:13:00 | Brdská 25 | 1961 | m | Muži do 69 | Vila Rusalka |
37 | Scheu Harald | 09:14:00 | Brdská 25 | 1969 | m | Muži do 59 let | LMB |
38 | Hradecký Jan | 09:15:00 | Brdská 25 | 1983 | m | Muži do 39 let | Triatlon team Příbram |
39 | Otčenášek Vít | 09:16:00 | Brdská 25 | 1987 | m | Muži do 39 let | Trailrun |
40 | Bonk Roman | 09:17:00 | Brdská 25 | 1993 | m | Muži do 39 let | |
41 | Mach Zbyněk | 09:18:00 | Brdská 12 | 1970 | m | Muži do 59 let | TriKlub Příbram |
42 | Vitásek Josef | 09:18:00 | Brdská 12 | 1958 | m | Muži do 69 | Buková |
43 | Šváb Jan | 09:19:00 | Brdská 25 | 1988 | m | Muži do 39 let | |
44 | Bartošová Milada | 09:20:00 | Brdská 12 | 1953 | ž | Ženy nad 65 let | Vorvani / Příbram |
45 | Kyselý Petr | 09:20:00 | Brdská 25 | 1964 | m | Muži do 59 let | TJ Zduchovice |
46 | Piwowarczyk Wojciech | 09:22:00 | Brdská 25 | 1988 | m | Muži do 39 let | DziabongTEAM |
47 | Brožík Valdemar | 09:23:00 | Brdská 25 | 1976 | m | Muži do 49 let | A bude hůř |
48 | Nový Míra | 09:24:00 | Brdská 25 | 1979 | m | Muži do 49 let | Plzeň |
49 | Kohout Roman | 09:25:00 | Brdská 12 | 1969 | m | Muži do 59 let | TJ Sokol Králův dvůr |
50 | Brejcha Michal | 09:26:00 | Brdská 25 | 1977 | m | Muži do 49 let | Letňany |
51 | Jarolím Martin | 09:26:00 | Brdská 25 | 1978 | m | Muži do 49 let | Dolní Břežany |
52 | Král Václav | 09:27:00 | Brdská 12 | 1983 | m | Muži do 39 let | Rozběháme Česko |
53 | Voříšek Jaroslav | 09:27:30 | Brdská 25 | 1956 | m | Muži do 69 | Blovice |
54 | Tejkal Šimon | 09:28:00 | Brdská 25 | 1988 | m | Muži do 39 let | CSG Tri Team |
55 | Herbst Jarmila | 09:29:00 | Brdská 12 | 1974 | ž | Ženy do 55 let | Praha 11 |
56 | Bernášek Antonín | 09:29:30 | Brdská 12 | 1979 | m | Muži do 49 let | Příbram |
57 | Flachs Michal | 09:30:00 | Brdská 25 | 1987 | m | Muži do 39 let | Zličín |
58 | Trojanová Lenka | 09:30:15 | Brdská 12 | 1973 | ž | Ženy do 55 let | Příbram |
59 | Zárybnický Jan | 09:30:30 | Brdská 25 | 1978 | m | Muži do 49 let | Bike Club Brdy |
60 | Böszörményi Gábor | 09:31:00 | Brdská 25 | 1976 | m | Muži do 49 let | Praha |
61 | Kadlec Jan | 09:31:15 | Brdská 25 | 1980 | m | Muži do 49 let | |
62 | Blažková Alena | 09:31:30 | Cruiser Race 12km | 1989 | ž | Ženy do 35 let | Blovice |
63 | Halounek Jan | 09:32:00 | Brdská 25 | 1970 | m | Muži do 59 let | Dobřichovice |
64 | Melichar Josef | 09:32:00 | Brdská 25 | 1972 | m | Muži do 49 let | NHO Jumar |
65 | Mitterwald Martin | 09:32:00 | Brdská 25 | 1972 | m | Muži do 49 let | Lety |
66 | Pilský Tomáš | 09:32:00 | Brdská 25 | 1980 | m | Muži do 49 let | SK Záhořany |
67 | POKORNY JAN | 09:33:00 | Brdská 25 | 1966 | m | Muži do 59 let | TRIMARNI / Kladno |
68 | Turková Lucie | 09:34:00 | Brdská 12 | 1974 | ž | Ženy do 55 let | Podbrdovka |
69 | Paulus Miroslav | 09:35:00 | Brdská 12 | 2002 | m | Junioři | Podbrdovka |
70 | Čornej Jan | 09:36:00 | Brdská 25 | 1977 | m | Muži do 49 let | Praha 9 |
71 | Starý Stanislav | 09:38:00 | Brdská 12 | 1953 | m | Muži do 69 | Roubíčkova Lhota |
72 | Karas Stanislav | 09:40:00 | Brdská 25 | 1998 | m | Muži do 39 let | Příbram |
73 | Šafránek Jakub | 09:41:00 | Brdská 12 | 1983 | m | Muži do 39 let | Řevničtí čtenáři |
74 | Lučanská Lucia | 09:41:00 | Cruiser Race 12km | 1980 | ž | Ženy do 45 let | Řevničtí čtenáři |
75 | Škrlant Martin | 09:42:00 | Brdská 25 | 1979 | m | Muži do 49 let | Rozběháme Hořovicko |
76 | Peták Jakub | 09:42:30 | Brdská 12 | 1989 | m | Muži do 39 let | Holšiny |
77 | Hrdličková Romana | 09:43:00 | Brdská 25 | 1975 | ž | Ženy do 55 let | Rozběháme Hořovicko |
78 | Hrdlička Dušan | 09:43:00 | Brdská 25 | 1973 | m | Muži do 49 let | Rozběháme Hořovicko |
79 | Landauerová Radka | 09:44:00 | Brdská 12 | 1992 | ž | Ženy do 35 let | RTS |
80 | Landauer Ervín | 09:44:00 | Brdská 25 | 1993 | m | Muži do 39 let | Příbram |
81 | Strnadová Lucie | 09:45:00 | Brdská 25 | 1984 | ž | Ženy do 45 let | Profesionální svině |
82 | Vaněk Libor | 09:46:00 | Cruiser Race 12km | 1980 | m | Muži do 49 let | VKliduVPohode |
83 | Černohorský Tomáš | 09:46:30 | Brdská 25 | 1997 | m | Muži do 39 let | Triatlon Team Příbram |
84 | Matějka Dušan | 09:47:00 | Brdská 12 | 1978 | m | Muži do 49 let | Sparta Podluhy |
85 | Koudelka Filip | 09:48:00 | Brdská 25 | 1991 | m | Muži do 39 let | Koustyle |
86 | Zadražil Michal | 09:49:00 | Brdská 25 | 1979 | m | Muži do 49 let | Rozběháme Hořovicko |
87 | Zemek Michal | 09:50:00 | Brdská 25 | 1977 | m | Muži do 49 let | Příbram |
88 | Šedivý Rastislav | 09:50:30 | Brdská 25 | 1972 | m | Muži do 49 let | www.LekarnaPribram.cz |
89 | Dlouhá Dana | 09:51:00 | Brdská 12 | 1976 | ž | Ženy do 55 let | RAC Cerhovice |
90 | Kárová Iveta | 09:51:00 | Brdská 12 | 1977 | ž | Ženy do 45 let | RAC Cerhovice |
91 | Palková Miroslava | 09:51:00 | Brdská 12 | 1978 | ž | Ženy do 45 let | Běžecký oddíl Doubravan Újezd |
92 | Hanák Michal | 09:51:00 | Brdská 12 | 1971 | m | Muži do 59 let | RAC Cerhovice |
93 | Kára Milan | 09:51:00 | Brdská 12 | 1972 | m | Muži do 49 let | RAC Cerhovice |
94 | Palek Martin | 09:51:00 | Brdská 12 | 1973 | m | Muži do 49 let | Běžecký oddíl Doubravan Újezd |
95 | Pichlík Roman | 09:51:00 | Brdská 12 | 1977 | m | Muži do 49 let | RAC Cerhovice |
96 | Vaněk Aleš | 09:51:00 | Brdská 12 | 1976 | m | Muži do 49 let | RAC Cerhovice |
97 | Vaněk Tomáš | 09:51:00 | Brdská 12 | 2005 | m | Junioři | RAC Cerhovice |
98 | Hajšmanová Natalia | 09:52:00 | Brdská 12 | 1979 | ž | Ženy do 45 let | Rsaci Příbram |
99 | Kinclová Nikola | 09:52:15 | Brdská 12 | 2000 | ž | Ženy do 35 let | SK Doubravan Újezd |
100 | Charvát Jan | 09:52:15 | Brdská 12 | 1998 | m | Muži do 39 let | SK Doubravan Újezd |
101 | Karban Jan | 09:52:30 | Brdská 25 | 1995 | m | Muži do 39 let | Salomon/Suunto |
102 | Hejrová Gabriela | 09:53:00 | Brdská 25 | 1982 | ž | Ženy do 45 let | Amazons gym |
103 | Jindřich Josef | 09:53:30 | Brdská 25 | 1973 | m | Muži do 49 let | Zlej sen |
104 | Morav Pavel | 09:53:30 | Brdská 25 | 1972 | m | Muži do 49 let | Zlej sen |
105 | Sova Matěj | 09:54:00 | Brdská 25 | 1988 | m | Muži do 39 let | Pankration gym |
106 | Maleninsky Jan | 09:54:30 | Brdská 12 | 1989 | m | Muži do 39 let | Tábor |
107 | Dvořák Pavel | 09:55:00 | Brdská 12 | 1977 | m | Muži do 49 let | Králův Dvůr |
108 | Haníková Adéla | 09:55:15 | Brdská 12 | 1991 | ž | Ženy do 35 let | Nymburské bomby |
109 | Přenosil Stanislav | 09:55:30 | Brdská 25 | 1972 | m | Muži do 49 let | Mirovice |
110 | Hřídel Radek | 09:56:00 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | Příbram |
111 | Weinfurter Aleš | 09:56:30 | Brdská 25 | 1988 | m | Muži do 39 let | TJ SOKOL HVOŽĎANY |
112 | Bauer Martin | 09:57:00 | Brdská 12 | 1977 | m | Muži do 49 let | Chlustina |
113 | Pěčková Zdeňka | 09:57:30 | Brdská 25 | 1976 | ž | Ženy do 55 let | Ready2win |
114 | Knotková Monika | 09:58:00 | Brdská 25 | 1985 | ž | Ženy do 45 let | Sofa predator |
116 | Polák Marek | 09:58:30 | Brdská 25 | 1987 | m | Muži do 39 let | Čáslav |
117 | Pergler Lukáš | 09:59:00 | Brdská 12 | 1992 | m | Muži do 39 let | Komárov |
118 | Zárybnický Jiří | 09:59:30 | Brdská 25 | 1976 | m | Muži do 49 let | Březnice |
119 | ČERMÁKOVÁ Eva | 10:00:00 | Brdská 12 | 1970 | ž | Ženy do 55 let | VYZOBANÉ SLUNEČNICE |
120 | Mázdrová Vendula | 10:00:15 | Brdská 12 | 1997 | ž | Ženy do 35 let | Chrást |
121 | Nová Ivana | 10:00:30 | Brdská 12 | 1964 | ž | Ženy do 65 let | 1. Budislavický turistický oddíl |
122 | Nový Vladislav | 10:00:30 | Brdská 25 | 1961 | m | Muži do 69 | 1. Budislavický turistický oddíl |
123 | Palek Vojta | 10:01:00 | Brdská 25 | 1977 | m | Muži do 49 let | Chodouň |
124 | Pávková Marta | 10:01:30 | Brdská 12 | 1972 | ž | Ženy do 55 let | Příbram |
125 | Stibalová Petra | 10:02:00 | Brdská 25 | 1976 | ž | Ženy do 55 let | Broumy |
126 | Kadlecová Klára | 10:02:15 | Brdská 12 | 1981 | ž | Ženy do 45 let | |
127 | Turečková Jana | 10:02:30 | Brdská 12 | 1968 | ž | Ženy do 55 let | TK Bohutín |
128 | Svobodová Dana | 10:03:00 | Brdská 12 | 1952 | ž | Ženy nad 65 let | Pivovar Zlosin |
129 | Svoboda Jan | 10:03:00 | Brdská 12 | 1943 | m | Muži nad 70 let | Pivovar Zlosin |
130 | Bayerová Lenka | 10:03:30 | Brdská 25 | 1968 | ž | Ženy do 55 let | TJ Sokol Unhošť |
131 | Hartmanová Stanislava | 10:04:00 | Brdská 12 | 1958 | ž | Ženy do 65 let | Vorvani Příbram |
132 | Dvořák Daniel | 10:04:30 | Brdská 25 | 1991 | m | Muži do 39 let | Hodis sro |
133 | Řechková Svatava | 10:05:00 | Brdská 25 | 1967 | ž | Ženy do 55 let | Oxygen Příbram |
134 | Hacaperková Eva | 10:05:30 | Brdská 12 | 1986 | ž | Ženy do 45 let | Příbram |
135 | Vesecká Renáta | 10:06:00 | Brdská 12 | 1973 | ž | Ženy do 55 let | Pankration gym |
136 | Vesecká Nicol | 10:06:00 | Brdská 12 | 2004 | ž | Juniorky | TRI KLUB |
137 | Vesecký Jiří | 10:06:00 | Brdská 25 | 1973 | m | Muži do 49 let | Pankration gym |
138 | Uxová Anett | 10:06:30 | Brdská 12 | 2000 | ž | Ženy do 35 let | URT Beroun, Šílenci v běhu |
139 | Uxa Tomáš | 10:06:30 | Brdská 12 | 1965 | m | Muži do 59 let | URT Beroun |
140 | Sýkorová Jitka | 10:07:00 | Brdská 12 | 1979 | ž | Ženy do 45 let | Chomutov |
141 | Sýkora Pavel | 10:07:00 | Brdská 25 | 1980 | m | Muži do 49 let | Chomutov |
142 | Čechura Jaroslav | 10:07:30 | Brdská 12 | 1955 | m | Muži do 69 | |
143 | Ficová Markéta | 10:08:00 | Brdská 12 | 2004 | ž | Juniorky | TT Příbram |
144 | Ficová Radka | 10:08:00 | Brdská 25 | 1973 | ž | Ženy do 55 let | TT Příbram |
145 | Fic Martin | 10:08:00 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | TT Příbram |
146 | Průša Vít | 10:08:15 | Brdská 25 | 1988 | m | Muži do 39 let | Vyběhej se |
147 | Hudeček Ondřej | 10:08:30 | Brdská 12 | 2003 | m | Junioři | TT Příbram |
148 | Šnábl Petr | 10:09:00 | Brdská 25 | 1984 | m | Muži do 39 let | #děkankagroup |
149 | Zdílna Jiří | 10:09:15 | Brdská 12 | 1975 | m | Muži do 49 let | OCR Runners Beroun |
150 | Magera Petr | 10:09:30 | Brdská 12 | 1966 | m | Muži do 59 let | Příbram |
151 | Dočkálek Libor | 10:10:00 | Brdská 25 | 1973 | m | Muži do 49 let | Nordic Team |
152 | Kutmon Tomáš | 10:10:15 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | Praha Modřany |
153 | Michal Daniel | 10:10:30 | Brdská 12 | 1983 | m | Muži do 39 let | Rsaci Příbram |
154 | Barášek Aleš | 10:11:00 | Brdská 25 | 1975 | m | Muži do 49 let | Triklub Příbram |
155 | Voříšek Jan | 10:11:15 | Brdská 12 | 1973 | m | Muži do 49 let | Vorvani |
156 | Vojtěšek Roman | 10:11:30 | Brdská 25 | 1978 | m | Muži do 49 let | Písek |
157 | Jilg Petr | 10:12:00 | Brdská 12 | 1986 | m | Muži do 39 let | CAMINO |
158 | Lhotáková Marcela | 10:12:15 | Brdská 25 | 1988 | ž | Ženy do 35 let | Rozběháme Hořovicko |
159 | Lachout Martin | 10:12:30 | Brdská 12 | 1970 | m | Muži do 59 let | Sedlčany |
160 | Kořán Jiří | 10:13:00 | Brdská 12 | 1977 | m | Muži do 49 let | Králův Dvůr |
161 | Houžvičková Kateřina | 10:13:30 | Brdská 12 | 1984 | ž | Ženy do 45 let | Příbram |
162 | Houžvička Miloš | 10:13:30 | Brdská 12 | 1978 | m | Muži do 49 let | Slavoj Obecnice |
163 | Haník Zdeněk | 10:14:00 | Brdská 12 | 1986 | m | Muži do 39 let | Nymburské Bomby |
164 | Lukšanová Monika | 10:14:30 | Brdská 12 | 1977 | ž | Ženy do 45 let | Háje |
165 | Votápek Daniel | 10:15:00 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | Chaloupky |
166 | Pokora Jindřich | 10:15:30 | Brdská 12 | 1988 | m | Muži do 39 let | |
167 | Hlaváček Rostislav | 10:16:00 | Brdská 25 | 1975 | m | Muži do 49 let | Drasov |
168 | Novák Lukáš | 10:16:15 | Brdská 12 | 1992 | m | Muži do 39 let | Salming team |
169 | Tylšová Alena | 10:16:30 | Brdská 12 | 2002 | ž | Juniorky | Salming Praha Pankrác |
170 | Svoboda Petr | 10:17:00 | Brdská 25 | 1988 | m | Muži do 39 let | RSáci Příbram |
171 | Vávra Pavel | 10:17:30 | Brdská 12 | 1968 | m | Muži do 59 let | Vorvani |
172 | Ungr Antonín | 10:18:00 | Brdská 12 | 1953 | m | Muži do 69 | |
173 | Cibulka Radim | 10:18:30 | Brdská 25 | 1989 | m | Muži do 39 let | Ironstars Beroun |
174 | Kroupa Tomáš | 10:19:00 | Brdská 25 | 1980 | m | Muži do 49 let | Plzeň |
175 | Parez Jan | 10:19:30 | Brdská 12 | 2004 | m | Junioři | TT Příbram |
176 | Valek Marian | 10:20:00 | Brdská 12 | 1975 | m | Muži do 49 let | Kerteam |
177 | Burian Tomáš | 10:20:15 | Brdská 12 | 1998 | m | Muži do 39 let | Višňová |
178 | Myslivec Michal | 10:20:30 | Brdská 12 | 1986 | m | Muži do 39 let | Kamýk nad Vltavou |
179 | Ureš Vojtěch | 10:21:00 | Brdská 12 | 1995 | m | Muži do 39 let | BK Příbram |
180 | Melichar Martin | 10:21:30 | Brdská 12 | 2000 | m | Muži do 39 let | TJ Sedlice |
181 | Vrabec Jiří | 10:22:00 | Brdská 12 | 1961 | m | Muži do 69 | |
182 | Hvižď Leoš | 10:22:30 | Brdská 12 | 1990 | m | Muži do 39 let | Březničtí atleti |
183 | Hons Pavel | 10:23:00 | Brdská 12 | 1980 | m | Muži do 49 let | |
184 | Rýdlová Tereza | 10:23:30 | Brdská 12 | 1985 | ž | Ženy do 45 let | Plzeň |
185 | Rýdl Martin | 10:23:30 | Brdská 12 | 1983 | m | Muži do 39 let | Plzeň |
186 | Hájek Jindřich | 10:24:00 | Brdská 25 | 1965 | m | Muži do 59 let | Dobrá Voda |
187 | Bubník Milan | 10:24:30 | Brdská 25 | 1979 | m | Muži do 49 let | |
188 | Kule Aleš | 10:25:00 | Brdská 25 | 1984 | m | Muži do 39 let | BKČS |
189 | Skala Roman | 10:25:30 | Brdská 25 | 1973 | m | Muži do 49 let | CK Bicisport |
190 | Leinveberová Katarína | 10:26:00 | Brdská 12 | 1979 | ž | Ženy do 45 let | Mníšek pod Brdy |
191 | Krejbich Petr | 10:26:30 | Brdská 25 | 1982 | m | Muži do 39 let | Sportovni klub Policie Beroun |
192 | Tomčo Dušan | 10:26:30 | Brdská 25 | 1976 | m | Muži do 49 let | Iron Stars Beroun |
193 | Šindler Zdeněk | 10:27:00 | Nordic walking 12km | 1977 | m | Muži do 49 let | Policejní klub Příbram |
194 | Černý Matěj | 10:27:30 | Brdská 12 | 2005 | m | Junioři | SK Sporting Příbram |
195 | Turský Tomáš | 10:28:00 | Brdská 25 | 1983 | m | Muži do 39 let | |
196 | Ježek Antonin | 10:28:30 | Brdská 12 | 1949 | m | Muži nad 70 let | TJ Roztoky u Křivoklátu |
197 | Procházková Lenka | 10:29:00 | Brdská 12 | 1976 | ž | Ženy do 55 let | Praha 2 |
198 | Procházka David | 10:29:00 | Brdská 25 | 1971 | m | Muži do 59 let | Praha 2 |
199 | Boháčová Tereza | 10:29:30 | Brdská 12 | 2004 | ž | Juniorky | TT Příbram |
200 | Hodač Vladimír | 10:30:00 | Brdská 25 | 1976 | m | Muži do 49 let | Králův Dvůr |
201 | Rejsková Ivona | 10:30:15 | Brdská 25 | 1985 | ž | Ženy do 45 let | SUNNYMONT |
202 | Hájek Tomáš | 10:30:30 | Brdská 25 | 1991 | m | Muži do 39 let | Čtvrteční klub |
203 | Nový Jiří | 10:31:00 | Brdská 25 | 1984 | m | Muži do 39 let | |
204 | Šimurda Richard | 10:31:30 | Brdská 12 | 1971 | m | Muži do 59 let | Střela Žebrák |
205 | Zikmund Jan | 10:32:00 | Brdská 25 | 1990 | m | Muži do 39 let | Triatlon Team Příbram |
206 | Šusta Miloslav | 10:32:30 | Brdská 12 | 1966 | m | Muži do 59 let | Cetyně |
207 | Havlicek Jan | 10:33:00 | Brdská 12 | 1973 | m | Muži do 49 let | Mentor |
208 | Bělohlávek Karel | 10:33:30 | Brdská 12 | 1981 | m | Muži do 49 let | Sparta Podluhy |
209 | Josl Lubomir | 10:34:00 | Brdská 12 | 1962 | m | Muži do 59 let | Spartak Žandov |
210 | Kahoun Filip | 10:34:30 | Brdská 25 | 1968 | m | Muži do 59 let | VaguskiClassic |
211 | Sedláček Miroslav | 10:35:00 | Brdská 25 | 1999 | m | Muži do 39 let | SK Doubravan Újezd |
212 | Rysová Barbora | 10:35:30 | Brdská 12 | 1983 | ž | Ženy do 45 let | Dorys CZ s.r.o. |
213 | Pazourek Jan | 10:36:00 | Brdská 25 | 1973 | m | Muži do 49 let | Galvína klub Bechyně |
214 | Zahálková Jindra | 10:36:30 | Brdská 12 | 1961 | ž | Ženy do 65 let | Chlumčany |
215 | Otčenášek Vít | 10:37:00 | Brdská 25 | 1987 | m | Muži do 39 let | Trailrun |
216 | Sajdl Martin | 10:37:30 | Brdská 25 | 1981 | m | Muži do 49 let | Žižkovský Tygří z Příbrami |
217 | Jurkiewicz Patrik | 10:38:00 | Brdská 12 | 1978 | m | Muži do 49 let | |
218 | Bartoš Hynek | 10:38:30 | Nordic walking 12km | 1973 | m | Muži do 49 let | Kalgan Pb |
219 | Nosek Jan | 10:39:00 | Brdská 12 | 2004 | m | Junioři | Spartak Hořovice |
220 | Matějka Josef | 10:40:00 | Brdská 25 | 1977 | m | Muži do 49 let | Sedlice |
221 | Franěk Ondřej | 10:40:30 | Brdská 25 | 1990 | m | Muži do 39 let | Pražská kavárna |
222 | Provazník Jan | 10:41:00 | Brdská 25 | 1979 | m | Muži do 49 let | Bohutín |
223 | Novotný Ladislav | 10:42:00 | Brdská 12 | 1982 | m | Muži do 39 let | Dorys CZ s.r.o. |
224 | Krátká Jarka | 10:42:30 | Brdská 12 | 1982 | ž | Ženy do 45 let | Dobříš |
225 | Nerglova Kveta | 10:42:30 | Brdská 12 | 1986 | ž | Ženy do 45 let | Višňová |
226 | Zemanová Zdeňka | 10:43:00 | Brdská 12 | 1983 | ž | Ženy do 45 let | Rozběháme Plzeň |
227 | Gladiš David | 10:43:30 | Brdská 25 | 1974 | m | Muži do 49 let | SvetBehu.cz |
228 | Vávra Jan | 10:44:00 | Brdská 25 | 1976 | m | Muži do 49 let | Kamýk nad Vltavou Runners |
229 | Fait Jaroslav | 10:44:30 | Brdská 12 | 1979 | m | Muži do 49 let | Rozběháme Plzeň |
230 | Mígl Vojtěch | 10:45:00 | Brdská 12 | 2003 | m | Junioři | TT Příbram |
231 | Mígl Antonín | 10:45:00 | Brdská 12 | 2005 | m | Junioři | Triklub Příbram |
232 | Olšan Martin | 10:45:30 | Brdská 12 | 1987 | m | Muži do 39 let | |
233 | Lešek Vratislav | 10:46:00 | Brdská 25 | 1970 | m | Muži do 59 let | šneci v běhu Poběžovice |
234 | Chmelíková Martina | 10:46:30 | Brdská 25 | 1983 | ž | Ženy do 45 let | Horšovský Týn |
235 | Timurová Pavlína | 10:47:00 | Brdská 25 | 1984 | ž | Ženy do 45 let | Rozběháme Domažlice |
236 | Pospíšilová Kateřina | 10:47:30 | Brdská 12 | 1995 | ž | Ženy do 35 let | Podhostýnský lenochod |
237 | Kolářová Lenka | 10:48:00 | Brdská 25 | 1984 | ž | Ženy do 45 let | Rozběháme Domažlice |
238 | Šturmová Jana | 10:48:00 | Brdská 25 | 1981 | ž | Ženy do 45 let | Velosport Domažlice |
239 | Zeman Tomáš | 10:48:30 | Brdská 25 | 1982 | m | Muži do 39 let | Älmhult/Lazec |
240 | Dudášová Monika | 10:49:00 | Brdská 12 | 1966 | ž | Ženy do 65 let | Obořiště |
241 | Fencl Radek | 10:49:00 | Brdská 12 | 1965 | m | Muži do 59 let | Obořiště |
242 | Teplý Ondřej | 10:49:30 | Brdská 25 | 1978 | m | Muži do 49 let | Café racers |
243 | Kujal Václav | 10:50:00 | Brdská 12 | 1974 | m | Muži do 49 let | Příbram |
244 | Dražan Michal | 10:50:30 | Brdská 12 | 1981 | m | Muži do 49 let | Žárovka Vranovice |
245 | Novák Aleš | 10:51:00 | Brdská 12 | 1976 | m | Muži do 49 let | Občov |
246 | Švarc Petr | 10:52:00 | Brdská 25 | 1966 | m | Muži do 59 let | TriKlub Příbram |
247 | Friedlová Natálie | 10:53:00 | Brdská 12 | 2003 | ž | Juniorky | Atletika Písek |
248 | Počtová Klára | 10:53:00 | Brdská 12 | 2004 | ž | Juniorky | Atletika Písek |
249 | Pazdera Lukáš | 10:54:00 | Brdská 25 | 1986 | m | Muži do 39 let | UNIQUE TRI TEAM |
250 | Vacek Vratislav | 10:55:00 | Brdská 12 | 1976 | m | Muži do 49 let | Sokol Nečín |
251 | Doubravová Jitka | 10:56:00 | Brdská 12 | 1993 | ž | Ženy do 35 let | VDN Promo |
252 | Dziegielewska Ewelina | 10:57:00 | Brdská 12 | 1985 | ž | Ženy do 45 let | Praha |
253 | Herbst Luboš | 10:58:00 | Brdská 25 | 1979 | m | Muži do 49 let | Praha 11 |
254 | Pavlík Martin | 10:59:00 | Brdská 12 | 1978 | m | Muži do 49 let | Narysov |
255 | Rozmajzl Lukáš | 10:59:30 | Brdská 25 | 1984 | m | Muži do 39 let | SK Chosiki |
256 | Butzková Ludmila | 11:00:00 | Brdská 12 | 1961 | ž | Ženy do 65 let | Fit klub Padák Příbram |
257 | Butzke Petr | 11:00:00 | Brdská 12 | 1959 | m | Muži do 69 | Fit klub Padák Příbram |
258 | Turek Jiří | 11:00:30 | Brdská 12 | 1962 | m | Muži do 59 let | Chaloupky |
259 | Ján Jan | 11:01:00 | Brdská 25 | 1993 | m | Muži do 39 let | Body Solution Clinic |
260 | Grusz Filip | 11:01:30 | Brdská 25 | 1984 | m | Muži do 39 let | Podej mi pivo |
261 | Linková Hana | 11:02:00 | Brdská 12 | 1972 | ž | Ženy do 55 let | SK Merlot |
262 | Pavlišen Alexandr | 11:02:00 | Brdská 12 | 1969 | m | Muži do 59 let | Drtič Bezděkov |
263 | Dražan Jaroslav | 11:02:30 | Brdská 25 | 1981 | m | Muži do 49 let | Triatlon team Příbram |
264 | Seifrt Jaroslav | 11:03:00 | Brdská 12 | 1980 | m | Muži do 49 let | Rožmitál pod Třemšínem |
265 | Povalová Eva | 11:04:00 | Brdská 12 | 1984 | ž | Ženy do 45 let | |
266 | Nový Lukáš | 11:04:00 | Brdská 12 | 1976 | m | Muži do 49 let | TT Tálín |
267 | Punčochářová DIta | 11:04:30 | Brdská 12 | 1977 | ž | Ženy do 45 let | Joskatel |
268 | Kafková Lucie | 11:05:00 | Brdská 12 | 1982 | ž | Ženy do 45 let | Zdice |
269 | Mařík Michal | 11:06:00 | Brdská 12 | 1975 | m | Muži do 49 let | Praha |
270 | Huml Otakar | 11:07:00 | Brdská 12 | 1975 | m | Muži do 49 let | Příbram |
271 | Nekolný Karel | 11:07:00 | Brdská 12 | 1976 | m | Muži do 49 let | Příbram |
272 | Šimková Tereza | 11:08:00 | Brdská 12 | 2006 | ž | Juniorky | SK Jeseniova |
273 | Šimek Pavel | 11:08:00 | Brdská 12 | 1971 | m | Muži do 59 let | |
274 | Štefanič Michal | 11:09:00 | Brdská 12 | 1968 | m | Muži do 59 let | Cardiolab |
275 | Štefanič Adam | 11:09:00 | Brdská 12 | 2006 | m | Junioři | Cardiolab |
276 | Novák Michal | 11:10:00 | Brdská 12 | 1958 | m | Muži do 69 | Dobříš |
277 | Hostička Jan | 11:15:00 | Brdská 25 | 1979 | m | Muži do 49 let | Příbram |
278 | Haidinger Tomáš | | Brdská 12 | 1984 | m | Muži do 39 let | Milín |
279 | Švarc Michal | | Brdská 12 | 2007 | m | Junioři | TriKlub Příbram |
280 | Šteiner Jiří | 09:58:00 | Brdská 25 | 1986 | m | Muži do 39 let | Sofa predator |
281 | Lacina Josef | | Brdská 25 | 1978 | m | Muži do 49 let | OCR Runners Beroun |
282 | Suchánková Veronika | | Brdská 12 | 1977 | ž | Ženy do 45 let | OCR Runners Beroun |
283 | Mraček Lukáš | | Brdská 25 | 1987 | m | Muži do 39 let | RSáci Příbram |
284 | Martinkovič Filip | | Brdská 12 | 2003 | m | Junioři | TJ SOKOL PŘÍBRAM |
285 | Krejčí Matěj | | Brdská 12 | 2003 | m | Junioři | |
|