Starší výsledky, přihlášky, kontakt

Běh Energonu - 19.6.2021 12:00

Poslední 3 komentáře: Zobrazit vše

Online výsledky Běh Energonu

19.6.2021 13:26:03

Result Lists|Finisher List
Energonběh - 10km a štafety - 19.06.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoKlubTimeKolKat
Hlavní závod 10km
1.93Bonk Roman1993SK Sporting Příbram38:424Muži do 39 let
2.215Minařík Petr1976Falcon Rokycany38:584Muži do 49 let
3.91Rendl Josef1976tj packa praha39:254Muži do 49 let
4.78Burian Tomáš1998Višňová40:224Muži do 39 let
5.47Dražan Michal1981Žárovka Vranovice40:514Muži do 49 let
6.8Fic Martin1974STS Chvojkovice Brod B41:074Muži do 49 let
7.6Dražan Jaroslav1981Triatlon team Příbram41:564Muži do 49 let
8.68Maryska Milos1981Zizkovsky tygri42:064Muži do 49 let
9.17Jurkiewicz Patrik1978Praha42:454Muži do 49 let
10.20Karas Stanislav1998Příbram42:544Muži do 39 let
11.11Havel Michal1983TJ Sokol Jesenice45:114Muži do 39 let
12.67Rataj Pavel1969Rokycany45:374Muži do 59 let
13.16Ježková Jana1988ENERGON45:434Ženy do 35 let
14.38Votava Martin1971Králův Dvůr46:134Muži do 59 let
15.73Zemek Michal1977Příbram46:484Muži do 49 let
16.31Řechková Svatava1967Oxygen Příbram47:254Ženy do 55 let
17.39Zadražil Michal1979Rozběháme Hořovicko47:544Muži do 49 let
18.75Kubínová Ivana1980Wheelabrator48:474Ženy do 45 let
19.56Fábera Martin1976Chaloupky48:524Muži do 49 let
20.40Zikmund Jan1990Triatlon Team Příbram49:104Muži do 39 let
21.57Turek Jiří1962Chaloupky49:214Muži do 59 let
22.214Vítková Gabriela1990IronDave49:384Ženy do 35 let
23.37Vitásek Josef1958Buková50:314Muži do 69 let
24.27Novák Aleš1976Občov50:384Muži do 49 let
25.26Pavlík Martin1978Narysov50:514Muži do 49 let
26.9Ficová Radka1973STS Chvojkovice Brod B51:114Ženy do 55 let
27.18Kacíř Jan1985ENERGON51:344Muži do 39 let
28.4Čermák Martin1976Wheelabrator51:524Muži do 49 let
29.96Svoboda Petr1988RSáci Příbram52:054Muži do 39 let
30.52Kutnohorský Jan1974Bojov52:264Muži do 49 let
31.62Myslivec Michal1986Kamýk nad Vltavou52:564Muži do 39 let
32.71Fraňková Michaela1970Franěk Team Vysoká53:054Ženy do 55 let
33.90Rosolová Ivana1974Rossi team53:254Ženy do 55 let
34.220Hršel Josef1976SK Mníšecký Expres53:294Muži do 49 let
35.28Přenosil Stanislav1972Mirovice53:344Muži do 49 let
36.92Perlík Dominik199753:464Muži do 39 let
37.216Svátek Lubomír1958Praha54:034Muži do 69 let
38.51Peták Jakub1989Holšiny54:044Muži do 39 let
39.33Šimek Filip1979Nelahozeves54:144Muži do 49 let
40.217Kafková Lucie1982Zdice54:294Ženy do 45 let
41.3Butzke Petr1959Fit klub Padák Příbram54:324Muži do 69 let
42.36Vacek Vratislav1976Sokol Nečín54:344Muži do 49 let
43.25Matějková Petra1993Komárov54:354Ženy do 35 let
44.74ŽOFKA Jan1980Dobříš55:124Muži do 49 let
45.32Svoboda Robert1973Beroun55:354Muži do 49 let
46.53Kindlová Markéta1970KindlTeam/Beroun55:404Ženy do 55 let
47.55Čebišová Petra1997Přibram55:524Ženy do 35 let
48.61Mařík Michal1975Praha56:484Muži do 49 let
49.19Kaiserová Jiřina1976MP HOŘOVICE57:284Ženy do 55 let
50.13Hrbáček Tomáš1978SK Velká Hraštice57:534Muži do 49 let
51.14Ježek Antonin1949TJ Roztoky u Křivoklátu57:564Muži nad 70 let
52.54Kohout Roman1969TJ Sokol Králův dvůr57:564Muži do 59 let
53.15Ježek Jan1967ENERGON59:014Muži do 59 let
54.10Hacaperková Eva1986Příbram59:144Ženy do 45 let
55.34Turečková Jana1968TK Bohutín59:414Ženy do 55 let
56.218Gregořica Jakub1990SSC Neapol1:00:234Muži do 39 let
57.76Hons Pavel1980Wheelabrator1:04:534Muži do 49 let
58.59Svobodová Dana1952Pivovar Zlosin1:10:384Ženy nad 65 let
59.2Bosáková Lucie1983Šneci v běhu1:11:254Ženy do 45 let
60.60Svoboda Jan1943Pivovar Zlosin1:15:154Muži nad 70 let
61.95Strejček Jiří1983Mnichovice1:21:274Muži do 39 let
62.21Koloc Pavel1965AC Total Zero1:24:504Muži do 59 let
DNF211Kuba Martin1994Příbram42:093Muži do 39 let
DNF30Riegerová Michaela1977Gymnázium Beroun23:022Ženy do 45 let
DNF7Dziegielewska Ewelina1985Praha24:262Ženy do 45 let
DNF212Wolfová Veronika1989Brno30:322Ženy do 35 let
DNF12Hendrychová Sandra1992Beroun32:372Ženy do 35 let
DNF23Lastres Irena1983Dobříš33:412Muži do 39 let
Štafety 4x2,5km
1.496Herbstici Run202043:024
2.492TROX KS Filter202043:074
3.497Za Pět 12202044:014
4.493Pakmaj202044:124
5.491ENERGON 1202044:304
6.495Špagetky2020Dobříš44:514
7.494Potikul202046:404
Fitness běh žen na 5km
1.213Musilová Erika1991AK Slovan Moravská Třebová21:482ženy
2.158Poborská Helena1978Kerteam/Praha22:422ženy
3.219Mrlinová Lucie1990Příbram23:192ženy
4.152Koutná Eva1978TT Příbram26:372ženy
5.156Růžičková Jana196927:142ženy
6.157Pertlová Martina197427:482ženy
7.162Řezaninová Tereza199029:262ženy
8.161Raušová Petra1976SK Mníšecký Expres30:182ženy
9.210Součková Lucie1991Příbram30:252ženy
10.153Polohová Renáta1986Rosol cé-zet31:112ženy
11.160Nováková Lenka1975Dobříš32:062ženy
12.159Petrová Lenka198532:192ženy
13.151Hršelová Lenka1977Mníšek pod Brdy32:462ženy
14.154Schwamberk Veronika1985Rosol cé-zet35:252ženy
Dorostenci, děti 14-15let, 1 kolo
1.42Pernicová Lucie2007LBK Źelezná Ruda10:00.001Dívky 14-15 let
2.49Mígl Antonín2005Tri klub Příbram10:10.001Dorostenci
3.81Fraňková Natálie2004Tri Klub Příbram10:27.001Dorostenky
4.43Černý Matěj2005SK Sporting Příbram10:30.001Dorostenci
5.144Koukal Adam2006ASK Dipoli10:31.001Kluci 14-15 let
6.44Ficová Markéta2004STS Chvojkovice Brod B10:33.001Dorostenky
7.79Parez Jan2004TT Příbram11:00.001Dorostenci
8.83Jeníková Martina2007SK Sporting Příbram11:35.001Dívky 14-15 let
9.48Raušová Anna2007SK Mníšecký Expres12:01.001Dívky 14-15 let
10.65Nejedlá Lucie2007TJ Lokomotiva Beroun12:02.001Dívky 14-15 let
11.63Boháčová Tereza2004TT Příbram12:31.001Dorostenky
12.82Kubínová Karolína2007Wheelabrator14:09.001Dívky 14-15 let
13.192Zděnovcová Aneta2007Příbram14:18.001Dívky 14-15 let
Junioři 18-19let, 2 kola
1.50Kindl Marek2004TRIKLUB Příbram19:05.002Junioři
2.35Tylšová Alena2002Salming Praha Pankrác19:51.002Juniorky
3.45Mígl Vojtěch2003TT Příbram21:35.002Junioři
4.22Koutný Roman2003TT Příbram24:29.002Junioři
5.58Burda Stanislav2003Spartak Příbram32:28.002Junioři
Počet závodníků: 107

Datum změny: 19.6.2021 13:26:03

Dětské závody 19.6.2021 13:26:03

Result Lists|Finisher List
Energonběh 2021 - děti - 19.06.2021
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKlubKolČas
1.21100:00:00,00-
Dívky 6-7let
1.2Míčková Karolína2014Atletika Benešov10:50,41-
2.4Dziegielewska Marta2014Clovicek Praha10:51,34+0:00.93
3.60Hávová Tereza2014F.H.TK Dobřichovice10:52,80+0:02.39
4.170Kraus Theodora2014Gymnastika Sokol Příbram10:57,20+0:06.79
5.176Dědinová Anna2014SK Sporting Pb10:59,61+0:09.20
6.187Štilcová Adélka2015SK Sporting Příbram10:59,78+0:09.37
7.73Janoušková Nela2014SK Mníšecký Expres11:03,99+0:13.58
8.6Pavlů Anežka2015SK ZŠ Jeseniova11:05,24+0:14.83
9.101Enžlová Viktorie2014Hrádek11:06,00+0:15.59
10.9Kastnerová Josefína2015IronDave11:06,76+0:16.35
11.3Kacířová Karolína201411:12,17+0:21.76
12.8Paimová Erika2015Bor u Březnice11:12,30+0:21.89
13.10Hršelová Justýna2015Mníšek pod Brdy11:13,98+0:23.57
14.7Ječná Barbora2015Žebrák11:24,28+0:33.87
15.191Josefíková Vilma2015Příbram11:30,82+0:40.41
Kluci 6-7let
1.81Dolejš Matěj2014Kelti Beroun10:49,39-
2.22Roj David2015SK Spartak Příbram10:53,89+0:04.50
3.185Melša František2014Dobříš10:54,61+0:05.22
4.19Hacaperka Marek2015SK Sporting Příbram10:58,11+0:08.72
5.15Miriťuk Tobiáš2014Příbram11:00,66+0:11.27
6.75Rybníček František2015Králův Dvůr11:01,25+0:11.86
7.16Kral Tomas2014SK Sokol Zlatniky11:01,31+0:11.92
8.17Huml Jakub2015Cerhovice11:01,96+0:12.57
9.14Novák Vít2014Sportovní Akademie Dobříš11:03,61+0:14.22
10.11Kratochvíl Tomáš2014Příbram11:03,87+0:14.48
11.12Šampalík David201411:05,68+0:16.29
12.180Pejša Václav2014Sedlčany11:08,93+0:19.54
13.23Legény Honzík2015Rychlé nohy z Bojova11:12,92+0:23.53
14.21Stibůrek Petr2015Energon11:21,93+0:32.54
15.24Míka Vojtěch2015Dobříš11:27,34+0:37.95
Dívky 8-9let
1.189Dřížbalová Gabriela2012Lokomotiva Beroun21:45,59-
2.171Kraus Annemarie2012Střela Žebrák21:47,37+0:01.77
3.26Palková Eliška2012Střela Žebrák21:50,59+0:05.00
4.70Černá Tereza2013SK Sporting Příbram21:52,64+0:07.05
5.62Hršelová Emma2012SK Mníšecký Expres21:56,07+0:10.48
6.186Štilcová Kačenka2012SK Sporting Příbram21:58,20+0:12.61
7.27Peřinová Barbora2012Mníšek pod Brdy21:58,56+0:12.97
8.61Herbst Amalie2013Herbstici Run22:03,92+0:18.33
9.25Frýbertová Adéla2012Střela Žebrák22:05,67+0:20.07
10.28Páclová Hana2013Stašov22:20,39+0:34.79
11.29Míková Lucie2013Dobříš22:22,71+0:37.12
12.30Kováčová Valentýna2013Rosovice22:25,12+0:39.52
13.182Froňková Valentýna2013Dobříš22:48,95+1:03.35
Kluci 8-9let
1.36Diviš Jan2013Střela Žebrák21:49,64-
2.177Schneider Jakub2013FK Dobříš21:49,90+0:00.25
3.71Rybníček Matěj2012Střela Žebrák21:50,01+0:00.36
4.35Pernica Radek2013LBK Źelezná Ruda21:58,06+0:08.42
5.72Skalička Michael2012Lhota u Příbramě22:03,96+0:14.32
6.33Hacaperka Filip2013SK Sporting Příbram22:06,59+0:16.94
7.37Lastres Sebastian201322:15,55+0:25.90
8.38Bureš Patrik2013Dobříš23:08,50+1:18.85
Dívky 10-11let
1.41Dziegielewska Karolina2010Clovicek Praha12:31,26-
2.47Špetová Viktorie2011AK Škoda Plzeň12:50,72+0:19.46
3.40Kratochvílová Renata2010Příbram12:51,90+0:20.64
4.48Špetová Patricie2011AK Škoda Plzeň12:53,83+0:22.57
5.188Dřížďalová Daniela2010Lokomotiva Beroun12:59,52+0:28.26
6.46Sirotková Aneta201112:59,82+0:28.56
7.44Křížová Michaela2011Střela Žebrák13:00,12+0:28.86
8.45Rojová Nikola2011SK Sporting Příbram13:09,90+0:38.64
9.179Havlíčková Eliška2011Dobříš13:10,30+0:39.04
10.173Schöbelová Nikola2011Buková u Příbrami13:16,84+0:45.58
11.63Herbst Karolina2011Herbstici Run13:21,76+0:50.50
Kluci 10-11let
1.51Nademlejnský Pavel2011Střela Žebrák12:30,73-
2.77Holiček Samuel2011Spartak Hořovice12:31,04+0:00.30
3.53Diviš Pavel2011Střela Žebrák12:42,86+0:12.12
4.54Rychna Martin2011Adrien Elixír Elite tým12:45,18+0:14.44
5.52Pernica Rostislav2011LBK Źelezná Ruda12:47,93+0:17.19
6.79Bauer Lukáš2010Střela Žebrák12:55,08+0:24.34
7.181Froněk Antonín2011MFK Dobříš13:12,23+0:41.49
8.69Černý Martin2011SK Spartak Příbram13:16,37+0:45.64
9.193Kramář Vojtěch2011Dobříš13:16,53+0:45.79
10.80Trojan Max2011Dobris13:17,15+0:46.41
11.49Huml Filip2010Střela Žebrák13:17,75+0:47.02
12.50Kováč Dominik2010Rosovice13:44,51+1:13.78
Dívky 12-13let
1.56Nademlejnská Šárka2008Lokomotiva Beroun26:04,90-
2.55Humlová Eliška2008Střela Žebrák26:17,11+0:12.20
3.65Minaříková Karolína2009Falcon Rokycany26:31,21+0:26.30
4.204Parezová Anna2009TT Příbram26:40,00+0:35.09
5.64Hršelová Anna2009SK Mníšecký Expres26:53,30+0:48.39
6.172Schöbelová Andrea2008Buková u Příbrami27:00,79+0:55.88
7.76Kudová Kateřina2009SK Mníšecký Expres27:26,56+1:21.66
8.57Valuchová Veronika2008JUVE27:46,09+1:41.18
Kluci 12-13let
1.78Dolejš Jakub2009Lokomotiva Beroun25:56,36-
2.195Lederer Henrik2008SAD Sportovní akademie Dobříš25:57,41+0:01.04
3.59Novák Lukáš2008SK Sporting+florbal Dobříš26:38,68+0:42.32
4.67Kamzík Ondřej2008Buková28:02,63+2:06.26
5.68Kamzík Matěj2008Buková29:12,40+3:16.03
Dívky 4 - 5 let
1.132Černá Kristýna2016Příbram10:15,60-
2.136Edelmannová Emma2016MŠ Kličkova vila10:16,45+0:00.85
3.106Puchernová Linda201710:16,80+0:01.20
4.103Riegerová Terezka2016Nižbor10:16,85+0:01.25
5.134Popovyčová Anna2016Dobříš10:17,22+0:01.62
6.104Blahnová Natálie2016Březnice10:18,00+0:02.40
7.1Enžlová Valerie2016Hrádek10:19,47+0:03.87
8.183Froňková Beata2017Dobříš10:20,48+0:04.88
9.105Paimová Ester2017Bor u Březnice10:20,62+0:05.02
10.108Sajnerová Viktorie2017KOA10:20,86+0:05.26
11.200Nováková Adéla2016Příbram10:21,53+0:05.93
12.196Řezaninová Barbora201710:21,60+0:06.00
13.184Boráková Linda2016Příbram10:21,65+0:06.05
14.199Herštíková Adéla2017Jížní Město10:21,93+0:06.33
15.197Menšíková Marika201710:21,93+0:06.33
16.135Botková Kateřina2016Praha10:22,37+0:06.77
17.102Kacířová Magdaléna201610:25,01+0:09.41
18.109Burešová Viktorie201710:27,72+0:12.12
19.107Větrovská Natálie2017VDN Promo10:34,50+0:18.90
Kluci 4 - 5 let
1.110Kanka Jakub2016Příbram10:16,60-
2.178Havlíček Filip2016Dobříš10:16,62+0:00.02
3.114Peřina Antonín2016Mníšek pod Brdy10:16,88+0:00.28
4.117Rychna Jakub2017Hulk10:19,02+0:02.42
5.119Lastres Kristian201710:19,11+0:02.51
6.205Mareček Martin2016Praha 610:20,08+0:03.48
7.130Háva Filip2017F.H.TK Dobřichovice10:20,08+0:03.48
8.209Dražan Daniel2016Příbram10:20,08+0:03.48
9.120Štaubr Mikuláš2017Dobříš10:20,60+0:04.00
10.118Šturma Sebastian2017Praha10:21,63+0:05.03
11.175Dědina Ondřej2017Příbram10:21,69+0:05.09
12.113Havel Michal2016TJ Sokol Jesenice10:21,82+0:05.22
13.116Ježek Tadeáš2017ENERGON10:23,59+0:06.99
14.137Myslivec Vojtěch2017Kamýk nad Vltavou10:25,49+0:08.89
15.115Pavlů Vojtěch2017SK ZŠ Jeseniova10:30,23+0:13.63
16.202Procházka Honzík2017Dobříš10:33,23+0:16.63
17.203Jačman Maxmilian201610:53,74+0:37.14
Dívky do 3 let
1.139Janoušková Betynka2018Dobříš10:21,85-
2.142Edelmannová Thea201810:23,27+0:01.42
3.198Duková Klaudie2018Březnice10:24,29+0:02.44
4.190Kocourková Aneta2018Příbram10:36,88+0:15.03
5.140Botková Vendula2018Praha10:37,85+0:16.00
6.123Pavlů Zorka2019SK ZŠ Jeseniova10:50,39+0:28.54
7.207Havlíčková Zuzanka2019Veselá rodina10:52,23+0:30.38
8.121Králová Adéla2018Drahlín10:53,45+0:31.60
9.122Šampalíková Darina201910:59,06+0:37.21
10.194Tomanová Viktorie2019Dobříš11:22,05+1:00.20
Kluci do 3 let
1.133Pechač Kryštof2019Energon10:30,61-
2.128Ježek Honzík2019ENERGON10:30,92+0:00.31
3.206Jačman Benjamín201910:31,13+0:00.52
4.127Miriťuk Jonáš2019Příbram10:31,57+0:00.96
5.129Šturma David2019Praha10:37,42+0:06.81
6.201Procházka Václav2019Dobříš10:39,16+0:08.55
7.208Dražan David2019Příbram10:45,98+0:15.37
8.143Melša Antonín2018TJ Sokol Pankrác11:05,49+0:34.88
Počet závodníků: 142
www.4timing.cz